Drodzy Państwo! Nazywam się Ewa Grześkowiak – Kozłowska i jestem psychologiem szkolnym. Moim głównym celem jest pomaganie drugiemu człowiekowi. W ramach  wykonywanego zawodu prowadzę w szkole:

1. Rozmowy wspierające z uczniami i rodzicami.
  2. Działania interwencyjne i mediacyjne w sytuacjach kryzysowych.
  3. Wywiady z rodzicami oraz obserwację uczniów w celu rozpoznania indywidualnych potrzeb.
  4. Zajęcia indywidualne z uczniami mającymi, m.in. problemy emocjonalne, rozwojowe.
  5. Rozmowy z uczniami, którzy znajdują się w trudnej sytuacji szkolnej lub rodzinnej.
  6. Konsultacje i porady dla uczniów, nauczycieli i rodziców.

Drogi Uczniu, jeżeli masz problem i nie wiesz jak go rozwiązać, jesteś na życiowym zakręcie i nie wiesz jak uniknąć poślizgu, chcesz zwyczajnie porozmawiać – PRZYJDŹ!

Drogi  Rodzicu, jeżeli to Ty chcesz otrzymać pomoc, poradę, wsparcie w procesie wychowawczym swojego dziecka – SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ.

Pokój psychologa szkolnego (sala 303) czynny w dniach:

Poniedziałek 8.00-13.30

Wtorek  8.00-13.30

Środa 8.00-13.00

Czwartek  8.00-12.00

Piątek  -------------------

Konsultacje dla rodziców we wtorki w godzinach 8.00-9.00 lub w innym terminie po uprzednim umówieniu spotkania (tel.24-366-54-12 nr.wew. 35)

Zapraszam serdecznie do współpracy!