Zobacz co nowego u nas słychać

Z orłem na chwałę Rzeczpospolitej. Sto koszulek i bluz reprezentantów Polski na jubileusz Niepodległej

„Akademia Paragrafu” Liceum Akademickie przy PWSZ Płock

„Akademia Paragrafu” Czym się różni zdolność prawna od zdolności do czynności prawnych? Czym są dobra osobiste? Po ilu (...)

Wyjazd do parlamentu

26 listopada 2018 roku klasy 1A i 1D pojechały na wycieczkę do Warszawy,by zwiedzić Senat i dowiedzieć się o nim (...)

Konkurs US Brit And Culture

Zapraszamy do udziału w VI Międzygimnazjalnym Konkursie Kulturoznawczym Niezgodna „Duma zamyka ludziom oczy na prawdę o nich samych” Organizatorem konkursu (...)

Wizyta w Miejskim Przedszkolu nr 14

6 grudnia uczniowie ze Szkolnego Koła Miłośników Kultury odwiedzili przedszkolaków z MP nr 14 i wzięli udział w akcji „Cała (...)

Kalendarz roku szkolnego 2018/2019

Kalendarz roku szkolnego 2018/2019 3 września 2018r. Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych 12 września 2018r. Zebranie z rodzicami uczniów wszystkich klas 1 listopada 2018r. Wszystkich Świętych 2 listopada 2018r. Dzień (...)