Zobacz co nowego u nas słychać

Pierwsza pomoc dla każdego - dorosłego i małego

Nasi uczniowie przeszkoleni z zakresu udzielania pierwszej pomocy wzięli udział w projekcie miejskim "Pierwsza pomoc dla każdego-dorosłego i małego". 16.10.2019 (...)

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dziś w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego; przewodniczącym naszej szkoły został Mikołaj Jankowski, z wynikiem 117 głosów. (...)

Otrzęsiny klas pierwszych połączone z integracją.

Otrzęsiny klas pierwszych połączone z integracją. 01.10.2019 uczniowie klas pierwszych za sprawą uczniów z klasy 2b zostali pełnoprawnymi uczniami ALO! (...)

„Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego"

Tematem tegorocznej edycji było „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego"- system sprawdzony w ogniu. Pisaliśmy o Straży Pożarnej i  strażakach. W (...)

Sezon rajdowy rozpoczęty