Zobacz co nowego u nas słychać

Warsztaty z robotyki w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2017

Zajęcia te, także pokazały, że możemy na siebie liczyć w każdym momencie, jesteśmy zgraną i pomocną dla siebie klasą która (...)

PATRIOTYCZNE BIESIADOWANIE

10 listopada społeczność szkolna Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego przy PWSZ uczciła 99 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Uroczystości zatytułowanej „Polskie drogi (...)

Wybory do Samorządu uczniowskiego

25.10 2017r. (sroda) odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego Szczegółowy plan, która klasa na której godz, pojawi się wkrótce. Poniżej (...)

DZIEŃ CHŁOPAKA w ALO Płock

W piątek 29.08 w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym przy PWSZ w Płocku odbył się DZIEŃ CHŁOPAKA, z tej okazji nasi uczniowie (...)

Konferencja historyczna

" Właściwa edukacja to zwrócenie uwagi na kształtowanie pamięci historycznej i tożsamości Polaków" - powiedział Pan Dyrektor Michał Woliński 27 (...)

Premiera filmu "Czarne dziury - władcy czasu i przestrzeni" już za nami

Odcinek Astrofazy kręcony w Liceum Akademickim w Płocku jest już do dostępny do oglądania pod tym linkiem  https://www.youtube.com/watch?v=63qdJfWENNg&t=1022s Gorąco polecamy garść fachowej (...)