Zobacz co nowego u nas słychać

WYJŚCIE DO MUZEUM ŻYDÓW MAZOWIECKICH

W dniu 14 czerwca 2018 r. cała klasa 1D z panią Iwoną Wierzbicką- Job wybrała się do Muzeum Żydów Mazowieckich (...)

Spotkanie z kombatantem ze stowarzyszenia Patria Polonia

22 maja w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym miała miejsce nietypowa lekcja wosu. Uczniowie z klas 1C oraz 1B spotkali się z (...)

Wycieczka szkolna Pieniny- Słowacja

W dniach 22-25 maja 2018 uczniowie klas drugich Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Płocku wzięli udział w 4-dniowej wycieczce szkolnej. W (...)

Rejonowe XXVI Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy

W dniu 16 maja 2018r.  w Płocku zostały rozstrzygnięte  XXVI Rejonowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK. Uczniowie z Naszej szkoły (...)

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH

27 kwietnia uroczystym apelem pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Był to dzień szczególny, pełen wzruszeń i wspomnień, który zapadnie na długo w (...)

3 MAJ

Cała "alowicka" grupa rekonstrukcyjna udzieliła się na uroczystości, która odbyła się trzeciego maja.  Na początku tradycyjnie wszyscy zgromadzeni oddali hołd marszałkowi (...)