Zobacz co nowego u nas słychać

Lekcja hisotrii w Muzeum Żydów Mazowieckich

Lekcja hisotrii w Muzeum Żydów Mazowieckich. Poznaliśmy wiele ciekawych informacji oraz kilka słów z języka Jidysz np. : bachor- niegrzeczne (...)

Konkurs mitologiczny rozstrzygnięty

W środę 3 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie  I edycji konkursu mitologicznego. Konkurs cieszył się wśród uczniów naszej szkoły bardzo dużym (...)

Wyniki Konkursu "Niezgodna"

Znamy już finalistów wewnątrz szkolnego konkursu Filmowego dotyczącego najlepszej interpretacji filmu "Niezgodna". I Miejsce - Aleksandra Uchniewska, Natalia Bombalica, Natalia Piankowska - (...)

Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

14 marca 2019 r. w Zespole Szkół Centrum Edukacji w Płocku odbył się półfinał XVI edycji Międzypowiatowego Konkursu Wiedzy o (...)

XXXVI Rajd Ekologiczny „Powitanie Wiosny”

Na mecie w III LO czekała gorąca grochówka oraz puchary i dyplomy dla drużyn. Dla naszego Koła dyplom i puchar (...)

"Prosocjalni” WNHiS PWSZ w Płocku

pod opieką dr Sylwii Kwiatkowskiej przygotowali dla maturzystów naszego Liceum lekcję edukacyjną na temat Pracy oraz korzyści jakie ze sobą (...)