Zobacz co nowego u nas słychać

UDZIAŁ W KONKURSIE „CZŁOWIEK, ŚWIAT, PRZYRODA” KOSZALIN 2020

UDZIAŁ NASZYCH UCZNIÓW W XIX OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FOTOGRAFII DZIECI I MŁODZIEŻY   „CZŁOWIEK, ŚWIAT, PRZYRODA”  KOSZALIN 2020    W I semestrze 2020 zaczęłam zbierać zgłoszenia do konkursu fotograficznego, organizowanego przez (...)

Wycieczka pierwszych i drugich klas do Łodzi

Dnia 27 i 28 lutego 2020r. odbyła się wycieczka edukacyjna  pt.,,Bajeczna wyprawa,, w której wzięły udział klasy 1 i 2. Naszą (...)

W ALO DZIEJE SIĘ DOBRZE!

Tym razem klasa 2a pod opieką wychowawczyni- Pani Iwony Wierzbickiej-Job z własnej inicjatywy  wpadła na pomysł zorganizowania zbiórki pieniędzy w (...)

Międzyklasowy turniej świąteczny w piłkę siatkową

Dnia 16 grudnia 2019 roku po raz kolejny odbył się Świąteczny Turniej Sportowy o puchar dyrektora ALO. Po raz trzeci (...)

Wycieczka klasy 3C do Warszawy

11 grudnia klasa 3c odwiedziła Warszawę. W trakcie w wycieczki uczniowie zwiedzili PGE Narodowy i Pałac Prezydencki. Wieczorny spacer po (...)

Udział naszych uczniów w kampanii Fundacji Orange #jestnaswięcej

4 października 2019 r. uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego przy Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku dołączyli do akcji prowadzonej przez Bibliotekę (...)