Zobacz co nowego u nas słychać

W ALO DZIEJE SIĘ DOBRZE!

Tym razem klasa 2a pod opieką wychowawczyni- Pani Iwony Wierzbickiej-Job z własnej inicjatywy  wpadła na pomysł zorganizowania zbiórki pieniędzy w (...)

Międzyklasowy turniej świąteczny w piłkę siatkową

Dnia 16 grudnia 2019 roku po raz kolejny odbył się Świąteczny Turniej Sportowy o puchar dyrektora ALO. Po raz trzeci (...)

Wycieczka klasy 3C do Warszawy

11 grudnia klasa 3c odwiedziła Warszawę. W trakcie w wycieczki uczniowie zwiedzili PGE Narodowy i Pałac Prezydencki. Wieczorny spacer po (...)

Udział naszych uczniów w kampanii Fundacji Orange #jestnaswięcej

4 października 2019 r. uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego przy Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku dołączyli do akcji prowadzonej przez Bibliotekę (...)

Warsztaty dydaktyczne w Mazowieckiej Uczelni Publicznej

Dnia 26.11.2019r. na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku odbyły się warsztaty dydaktyczne dla uczniów klasy (...)

WARSZTATY PLASTYCZNE W ALO

Od 10 października 2019 roku, w naszym Liceum prowadzone są warsztaty plastyczne. Warsztaty są przeznaczone dla osób, które lubią rysować, (...)